Ferrari SUV Purosangue dan İlk Görüntüler

Ferrari SUV Purosangue’un İlk Görüntüleri sosyal medya da. İtalyan üretici Ferrari’nin SUV geliştirdiğine dair bir söylenti iki yıldır konuşuluyor. Ferrari’den henüz bu konu hakkında bir açıklama gelmedi. Fakat Ferrari SUV Purosangue ‘un ilk görüntüleri sosyal medyada yayılmaya başlandı.

Spor araba devi her ne kadar hızlı ve spor araba üretsen de yaklaşık iki yıldır piyasa bir SUV süreceği konuşuluyor. Son zamanlarda Ferrari SUV Purosangue’un son aşamaya geldiği söyleniyor. Hatta tanıtım tarihi hakkında planlama yapmakta oldukları konuşulmaktaydı. Fakat bu süre içinde İtalyan devinin beklemediği bir şekilde Ferrari SUV Purosangue’un fabrika bandından çıkarken çekilmiş görüntüleri sosyal medyaya sızdırıldı.

Ferrari SUV Purosangue

Ferrari SUV Purosangue

 

Sızın görüntülerden sonra Ferrari’ni yeni SUV Purosangue birçok kullanıcı tarafından yorum yağmuruna tutuluyor. Bazı kullanıcılar tarafından çok beğenilmesine rağmen birçok kullanıcı olumsuz bir şekilde yorumda bulunuyorlar.

Aracın içi ve donanımı hakkında bilgi sahibi olmasak da Purosangue’un dış görünüşü hakkında yorumlar olumlu. Siz de yorumlar kısmına aracın dış görünüşü hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ferrari’nin resmi web sitesini bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Etiketler : ,
Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir