Skf Triger Seti Nasıl

Skf Triger Seti Nasıl

Skf Triger Seti Nasıl

Skf triger seti yorumlarının paylaşılabilmesi için bu sayfayı açtım. Skf işletmesinin mahsul tanıtımını aynen buraya aktarsaydım veya yalnızca mahsul şikayetlerini listeleseydim nesnel olmazdı.

Bu sebeple triger seti ve Skf şirketi hakkında kısa bilgiler vererek sizden yorumlarınızı esirgememenizi rica edeceğim.
Triger kayışı neredeyse iki ton gerilime katlanabilecek biçimde sırça elyaf malzemelerle kuvvetlendirilerek yapım edilmiş motor eforunu aktaran parçalardan biridir.

Kullanım ömrü üretici işletmeye göre değişmekle beraber vasati 50-100 bin kmde değiştirilmesi nasihat edilmektedir.

Değişim zamanını gelince irtibatlı değişik parçaların da değişmesi gerekir. Bu sebeple triger kayışı, değişik parçalarla beraber set halinde satılır. Triger setinde triger kayışı, gergi rulmanı, devir daim pompası gibi parçalar bulunur.
Bazı otomobillerde ise kayış yerine zincir kullanılmıştır.

Skf Triger Seti Nasıl

Skf şirketi İsveç menşeili ve 1907 senesinde kurulmuş köklü bir işletmedir. Genellikle mahsulleri mesele çıkarmaz. Dünyanın çoğu yerine satış yapan işletmenin 18 yerde merkezi vardır. Kendi internet sitesi bilgilerine göre 46 binin üzerinde çalışanı mevcuttur.

İşletmenin başlıca ihtisas mevzusu rulman imalidir. Rulman yapımında dünyadaki toplam yapımın beşte birinin bu şirket tarafından reelleştirildiği düşünülmektedir.

Skf triger setini genel olarak değerlendirirsek “iş görür” olduğunu söylemek olasıdır. Sizin yorumlarınızı da bekliyorum.

Bunları okudunuz mu?

Dayco Nerenin Malı Yazıyı okumak için tıklayın.

En iyi triger seti markası Bu konu hakkımızda yazımızı okumak için tıklayın.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir