Triger seti işçilik fiyatı

Triger motorun belirli bir kilometreye yada yıla göre kullanılan kayışla çalışan bir parçadır. Triger kayışı ve seti belli bir yıl ve kilometreyi doldurduktan sonra mutlaka değiştirilmesi gerekir. Bir nevi araç en önemli parçalarından diyebiliriz. Bu değişimin yetkili serviste yapılması tavsiye edilmektedir. Triger değişim sırasında sizden triger seti ücreti ve işçilik ücreti talep edilir. Bu bedel aracın markasına, yılına ve modeline göre değişiklik gösterir. Piyasada çok tutulan aracın triger seti değişimi işçilik fiyatı daha uygun olabilir. Fakat piyasada az bulunan aracın seti daha pahalı olmaktadır.

"<yoastmark

Triger seti işçilik fiyatı nedir?

Triger setinin ücreti aracın marka ve modeline göre 500 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Elbette bu fiyat sadece işçilik fiyatıdır. Triger setin fiyatı ise aracın markasına ve modeline göre değişmektedir. Hızlı bir şekilde değiştirilen bu setin değişim maliyetini düşürmek istiyorsanız pazarlık edebilirsiniz.

Değişimi yapan bazı firmalar maliyeti düşürmek için kalitesiz bir triger seti ile değişim yapmayı teklif edebilirler. Ancak bu aracınızın sağlığı ve motorun ömrü için uygun bir durum değildir. Motor için çok önemli parça olan trigerin kalitesiz bir ürünle değiştirilmesi aracınızda büyük sorunlara sebep olur. Tabi bu değişimi parça ne kadar kaliteli olursa olun işi bilmeyen bir ustaya yaptırırsanız büyük sorun olacaktır.

Yetkili servislerde triger seti işçilik maliyetleri biraz yüksek olsa bile tercih edilmelidir. Eğer sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız. Araç markasının belirttiği yetkili servislerin hizmetlerini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir